Informacje

Jestem mamą ośmiomiesięcznej córki, mamą bez telewizora w domu za to z wielką ilością książek, mamą uwielbiającą góry i dobre piwo oraz dobrą muzykę, a najlepiej połączenie tych obu rzeczy, mamą , która w nagrodę za urodzenie dziecka została bez pracy. Mamą testerka kosmetyków, mamą która chętnie wypróbuje z córką rzeczy dla niej przeznaczone. Mamą , która zamierza pisać o codzienności o tym co ją śmieszy co ją bawi a co smuci, o trudach poszukiwania pracy i o trudach wychowania córki na dobrego człowieka.
Aktualizacja 2016 sierpień:
To było parę lat temu kiedy zaczynałam zabawę z blogiem. Teraz mam więcej lat, na koncie zbuntowaną czterolatkę, telewizor, dobrą pracę i kolejną ciążę. Zobaczymy jak potoczy się moja sytuacja po odchowaniu kolejnej córki. Pozostało zamiłowanie do gór, piwa rzemieślniczego i szeroko pojętej muzyki z nurtu gotyk i rock.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>